TASUTA KASIINOMÄNGUD

Kõik allpool ära toodud tasuta kasiinomängud on mängijale kättesaadavad nii arvutiekraanil kui ka mobiilsetes seadmetes. Mängimine on sulle täiesti tasuta! Siin rubriigis ära toodud slotimängud leiad ka enamikest Eesti online kasiinodest.

TASUTA INTERNETIPÕHISED KASIINOMÄNGUD

Kõik siin rubriigis ära toodud kasiinomängud on mõeldud vaid meelelahutuslikuks kasutamiseks. Siit leiad vaid juhtivate kasiinomängude tootjate nagu NetEnt (Net Entertainment) ja Play’n GO demomängude paremiku. Tasuta slotimängude valik täieneb pidevalt.

Tasuta veebipõhised kasiinomängud

Tasuta kasiinomängud pakuvad suurepärast võimalust teha riskivabalt tutvust online kasiinodes pakutavate slotimängude e. mänguautomaatidega. Demomängud on varustatud sama atribuutikaga kui õiged kasiinomängud ja nii on nende abil mugav tutvuda erinevate mänguvõimaluste, boonusmängude ja ka tasuta spinnide kasutamisega.

Eesti online kasiinodes on kasutusel peamiselt Netent ja Play’n GO poolt toodetud slotimängud. Enne veebikasiinos reaalsete panustega mängima asumist on esmalt mõistlik kätt proovida tasuta demomängudes. Juhul kui meie poolt pakutavas mänguvalikus ei leidu sulle huvipakkuvat mängu, siis tuletame meelde, et ka enamus Eesti kiirkasiinodest pakub võimalust proovida oma veebilehel erinevaid slotimänge täiesti tasuta. Demomängude proovimiseks ei pea reeglina isegi vastavas kasiinos kontot avama.

Lisaks võimalusele proovida esmalt tasuta slotimängude demoversioone jagavad paljud kasiinod ka konto esmase registreerimise eest tasuta spinne, mida saad kasutada samades Netent slotimängudes. Ja seda ilma igasuguse sissemakseta. Koondasime kõik Eesti online kasiinode poolt pakutavad ilma sissemakseta tasuta spinnide pakkumised ühte rubriiki ja neid saad mugavalt vaadata SIIT. Sissemaksekohustuseta tasuta spinnid võimaldavad võita mängides pärisraha ja seda ilma oma rahaga riskimata. Siiski soovitame alati enne kui asute kasutama tasuta spinnide pakkumist tutvuda hoolikalt kõigi kasiino poolt kehtestatud tingimuste ja võimalike piirangutega.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me