KASIINO ÜLEVAATED

Siit rubriigist leiad hulganisti ülevaateid ja arvustusi erinevate online kasiinode ning nende poolt pakutavate boonuste ja mängude kohta. Lisaks saab siin lugeda kasulike mängunippide, strateegiate ja mängimise kohta üldiselt.

Kõigi siin avaldatud ülevaadete ja artiklite autoriteks on sõltumatud kasiinomängijad.

Tutvu ka kõigi Eestis tegutsevate online kasiinodega ja ole kursis nende poolt pakutavate kasiinoboonustega.

Kas sooviksid mängida nii, et oma rahaga üldse ei riski? Sellisel juhul heida kindlasti pilk peale meie eksklusiivsetele sissemakseta tasuta spinnide pakkumistele.

PAY N PLAY KASIINOD

Trustly Pay N Play kasiinod Eestis

Trustly Pay N Play on uus ja kaasaegne makseteenus, mis võimaldab pakkuda kasiinoelamust, ilma kontot avamata ning mille populaarsus aina kasvab nii Euroopas kui ka Eesti kasiinodes.

MIDA KUJUTAB ENDAST PAY N PLAY?

Kui varasemalt olid kasiinod sunnitud nägema palju vaeva, et hankida mängijate isikutuvastuseks vajalikku infot ning mängijad omakorda pidid täitma ankeete ja jagama kasiinoga oma isikuandmeid, siis tänasel päeval võimaldab Pay N Play tehnoloogia selle etapi täielikult vahele jätta.

Ilmselt oled kursis, et mistahes finantstehingute sooritamiseks veebis on alati nõutav mingisugune isikutuvastus. Peamiselt kasutatakse selleks kas mobiili-ID’d, Smart-ID’d või siis ID-kaarti.

Teenusepakkujad, kes tegutsevad veebiavarustes peavad alati tagama oma klientide turvalisuse ja ka pakutav teenus peab olema kooskõlas kehtivate turvalisusstandrditega.

Ka kasiinodele kehtivad samasugused nõuded, mis näevad ette, et online kasiinod peavad veenduma, et mängijaks on sama isik, kelle nimele on registreeritud konto. See aga eeldab mängijatelt lisainformatsiooni küsimist ja saamist.

Lisainfo hankimine on suhteliselt töömahukas protsess mõlemale osapoolele. Näiteks pidid mängijad varem esitama kasiinole koopia oma isikut tõendavast dokumendist. Lisaks nõudis kasiino koopiat ka mõnest arvest, mille saaja aadress pidi ühtima kontole kantud mängija isikuandmetega.

Siin tulebki appi Trustly Pay N Play teenus, mis muudab isikutuvastamise ennenägematult lihtsaks ja kiireks. Kasutades seda uuenduslikku lahendust toimuvad nii konto registreerimine kui isikutuvastus automaatselt sissemakse tegemise hetkel. Niisiis piisab tänapäeval vaid paarist klikist ning sinu isik ongi tuvastatud ja seotud kindla kontoga.

Tänaseks on kasutajasõbralik Pay N Play tehnoloogia kasutusel juba pea pooltes Eesti online kasiinodes ja selle populaarsus kasvab pidevalt.

Mängijatele sobib hästi, et enam ei pea aega raiskama tüütute ankeetide täitmisele. Samuti on tervitatav, et uudne lahendus võimaldab teha sisse-ja väljamakseid lisaks pangale ka läbi e-rahakottide, krediitkaartide ja muude kaasaegsete maksevahendite.

Ka raha liikumise kiirus on olnud suureks Pay N Play eeliseks. Reeglina liigub raha kasiinost pangaarvele või vastupidi vaid 5 minutiga.

EESTIS TEGUTSEVAD PAY N PLAY KASIINOD

KUI TURVALINE ON PAY N PLAY?

Pay N Play teenuse kontseptsiooni väljatöötajaks ja vahendajaks on Trustly. Tegemist on rootslaste poolt loodud ja Euroopas suurt populaarsust kogunud makseteenuste pakkujaga.

Trustly toimib vahelülina suhtluses mängija koduarvuti ja mänguoperaatori vahel. Kogu infovahetus liigub läbi krüpteeritud kanalite, mis muudab võimatuks kolmandatel osapooltel ligi pääseda mängija delikaatsetele isikuandmetele.

Mänguoperaatorile edastatakse vaid minimaalne hulk infot, mis on vajalik mängija isikutuvastuseks.

Esimese sissemakse tegemisel luuakse mängijale virtuaalne mängukonto, mis on seotud tema unikaalse ID-ga. Edaspidi piisab sisselogimiseks ja mängimiseks vaid pangalingi abil audentimisest.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me