KASIINO BOONUSED

ONLINE KASIINOD EESTIS

Käesoleval veebilehel on ära toodud kasiinoboonused, mida online kasiinod pakuvad oma uutele klientidele konto avamisel ja esimese sissemakse tegemisel.
Kasiinoboonuste näol on tegemist suurepärase võimalusega suurendada oma sissemakseid, sest iga sissemakstud euro kohta lisab kasiino omalt poolt määratud protsendi ulatuses boonust. Boonuste kasutamisel tuleb aga kindlasti pöörata tähelepanu boonuspakkumise reeglitele. Lisaks on oluline tutvuda läbimängimise ehk panustamise tingimustega, sest alles peale nende täitmist makstakse välja võidud rahalisel kujul.
Läbimängimise tingimused varieeruvad kasiinode lõikes, kuid enamlevinumaks nõudeks on boonusraha summa 35-kordne panustamise tingimus. Headeks boonusteks loetaksegi neid, mille läbimängimisnõuded jäävad vahemikku 20-35. Raskesti vabastatavate boonuste läbimängimisnõue on aga 40-kordne või suurem.

Näide: Online Kasiino pakub esimese sissemakse tegemisel 100% kuni €100 suurust sissemakseboonust. Juhul kui otsustad pakutavat boonust täies mahus kasutada ja teed €100 sissemakse, lisab kasiino sellele omaltpoolt €100 boonusraha. Selle tulemusel on sinu kontol nüüd €200. Samas kehtib aga antud kasiino boonusele 35-kordne läbimängimise nõue, mis tähendab, et enne boonuse vabastamist ja raha väljavõtmist, oled sa kohustatud panustama slotimängudes €3500 (€100 x 35) väärtuses.
Soovitame enne ükskõik millise online kasiino boonuse võtmist kindlasti hoolikalt läbi lugeda vastava boonuse reeglid ja tingimused, sest need võivad erinevate kasiinode ja kasiinomängude lõikes tunduvalt erineda. Slotimängudes panustamine läheb tavaliselt arvesse 100%, samas kui traditsiooniliste kasiinomängude (nt. rulett, blackjack, pokker, baccarat jt.) osakaal on üldiselt väiksem. Lauamängudes panustamisega pole aga teatud juhtudel üldse võimalik täita määratud läbimängimise tingimusi. Oluline on jälgida ka seda, et boonusraha panustamisel ei oleks ette antud maksimaalset ühekordse panuse suurust (nt. €5) ühe keerutuse kohta. Eelmainitud reeglite vastu eksimine võib kaasa tuua kasiinopoolse boonuse ja boonusrahast saadud võitude tühistamise.

MIS ON TASUTA SPINNID JA KUIDAS NEID KASUTADA

Tasuta spinnide all mõistetakse online kasiinode poolt pakutavaid slotimängude tasuta keerutusi. Sõltuvalt pakkumise tingimustest makstakse selliste boonuste abil saadud võidud välja kas boonusrahas või pärisrahas.
Erinevalt muudest boonustest ei rakendu üldjuhul tasuta spinnide abil teenitud võidusummadele läbimängimise nõuded ja tihtipeale laekuvad võidetud summad mängija kontole pärisrahana. Lisaks erinevatele kampaaniatele jagavad veebikasiinod tasuta spinne ka näiteks uue konto avamisel või sissemaksuboonuse kasutamisel.

Paljud kasiino jagavad tasuta spinne üksnes konto avamise eest. Sellise pakkumise raames ei teki sul sissemaksukohustust ning saad koheselt peale konto loomist asuda tasuta spinne kasutama. Levinud on ka tasuta spinnide pakkumine ilma läbimängimise nõudeta, mis muudab sellise boonuse eriti atraktiivseks. Meie veebilehelt leiad spetsiaalse rubriigi “TASUTA SPINNID ILMA SISSEMAKSETA”, kuhu oleme koondanud info kõigi Eesti online kasiinode poolt pakutavatest tasuta spinnide kampaaniatest, millega ei kaasne sissemaksekohustust. Pakkumistega tutvumiseks kliki SIIA.
Juhul kui tasuta spinnidele ei ole seatud läbimängimise kohustust võib neid käsitleda täiesti tasuta rahana, sest võidetud summad makstakse mängijale soovi korral reaalselt ka välja. Siiski soovitame olla tähelepanelik ja alati enne pakkumiste kasutamist tutvuda vastava online kasiino veebilehel sooduspakkumisi puudutavate reeglite ja tingimustega. Nii väldite olukorda, kus sarnaselt kasiinoboonustega, peate enne võidusummade kättesaamist täitma ka kehtestatud läbimängimise nõuded.

Eestis tegutsevad lubatud online kasiinod ja kasiinoboonused

Mida kujutab endast kasiinoboonus?
Kasiinoboonuse näol on tegemist rahalise soodustusega, mida pakutakse reeglina uutele klientidele või liitujatele. Näiteks kasiinoboonus 100% kuni €100 tähendab seda, et juhul kui uus klient teeb sissemakse €100 lisab veebikasiino tema kontole lisaks €100 eks siis kokku saab oma kontole €200. Samas kehtivad kasiinoboonustele tavaliselt aga läbimängimise kohustused ja ilma neid täitmata ei saa mängija võidetud summasid rahana välja võtta.

Kust ma leian kasiinoboonused?
Kasiinoboonused on käibel praktiliselt kõigis Eestis tegutsemisluba omavates online kasiinodes. Säästmaks sinu aega oleme kõik pakutavad kasiinoboonused kokku kogunud ja leiad need SIIT.

Mida kujutab endast kasiinoboonuse läbimängimise tingimus?
Läbimängimise e. panustamise nõue tähendab seda, et juhul kui mängija soovib saadud boonuse summa rahana kontolt välja võtta, tuleb see eelnevalt vastavalt kasiino poolt kehtestatud reeglitele ja tingimustele läbi panustada. Näiteks kui kasiino on kehtestanud 35-kordse läbimängimise nõude, siis selleks, et võtta välja €100 kasiinoboonust, tuleb enne teha €3500 väärtuses panuseid.

Millised on tavalisemad Eestis kehtivad kasiinoboonuste läbimängimise tingimused?
Eestis tegutsevate online kasiinode poolt tehtavad kasiinosoodustused on väga erinevate tingimustega. Levinuimaks läbimängimiste kordajaks on 35x kuid leidub ka pakkumisi, kus raha väljavõtmise aluseks on vaid 25x, 10x, 5x või lausa 1x panustamise kohustus.

Kas tasub kasiinoboonuseid kasutada?
Kasiinoboonuse kasutamine on kasulik kui soovid alustada suuremate panustega kuid ei taha sealjuures riskida vaid oma rahaga. Samas tuletame meelde, et enamus kasiinoboonustega kaasneb aga läbimängimise nõue, mis võib kohati olla väga range. See omakorda võib tähendada, et boonuse ja sellega teenitud võidusummade vabastamisele võib kuluda üksjagu aega, sest mainitud summasid ei saa reaalse rahana välja võtta enne, kui kehtestatud panustamise nõuded on täielikult täidetud.

ONLINE KASIINO 2020
2020 AASTAL EESTIS TEGUTSEVAD INTERNETIPÕHISED KASIINOD
Hetkel tegutseb Eestis 17 online kasiinot, mis omavad Eesti kaughasartmängu litsentsi. Litsentseeritud online kasiinos võidetud summad ei kuulu maksustamisele e. on mängijale maksuvabad. Kasiinos mängimisele kehtib vanusepiirang, mis näeb ette, et kasiinos on lubatud mängida alates 21. eluaastast ja spordiennustusi teha alates 18.eluaastast.
Allpool ära toodud internetikasiinod pakuvad erinevaid hasartmänge nagu nt. mänguautomaadid, live-kasiino mängud, kraapekaardid. Lisaks tüüpilistele kasiinomängudele saab enamuses kasiinodes teha ka spordiennustusi ning mängida online bingot ja pokkerit.

BOONUSED JA TASUTA SPINNID
Tutvu lähemalt allolevate kasiinode pakkumisega ja leia just sulle sobiv kasiino-ja/või spordiennustuse boonus. Pakkumiste hulk on väga lai ja valida on muuhulgas tasuta boonusraha või tasuta spinnide vahel. Loe lähemalt iga kasiino poolt pakutava kohta ja tee oma valik. Online kasiinode boonuste kohta saad põhjalikumalt lugeda meie alamlehelt KASIINO BOONUSED.
Litsentseeritud spordiennustusportaalide täieliku nimekirja koos pakutavate boonuste ja riskivabade panustega leiad SIIT.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me