Kuidas hasartmängusaitidel raha võita


Igaüks, kes on kasiinos käinud, oleks kuulnud fraasi ‘maja võidab alati’, kuid see pole alati tõsi. Hasartmängusaitide õitsenguga on selgelt põhjus, miks inimesed jätkavad tagasipöördumist. Niisiis, kui te küsite endalt “kas tõesti on võimalik hasartmängusaitidel raha võita?”, Siis olete jõudnud õigesse kohta. Hakkame selle teie jaoks lahti tegema.

RTP määrad

Esimene asi, mida me puudutame, on kasiinode tööpõhimõtte ja mängijate võidu mõistmiseks tõesti oluline. See kõik on seotud nende tagasipöördumisega mängijate määrade juurde (muidu tuntud kui RTP määrad). Neid protsente kasutatakse selleks, et aidata inimestel mõista, kui palju raha läheb ja kui palju mängija kätte tagasi antakse. Selle näiteks on Starmania pesa. Nende RTP on 97,87%. See tähendab, et iga 100 naela eest, mille mängijad mängule panustavad, tagastab mäng 97,87 naela. Siiski on oluline teada, et seda arvu kasutatakse väljamaksete prognoosimiseks pikas perspektiivis kõigi mängijate seas ja see võib kõikuda.

Õige saidi leidmine

Õige veebisaidi valimine, kus mängida, on ülioluline. Enne kui hüpate mis tahes saidile ja annate oma andmed ära, peaksite natuke uurima. Veendumaks, et veebisait, millel soovite mängida, on litsentsitud, on esimene samm veendumaks, et teil on võimalus nendel hasartmängusaitidel tõesti raha võita. Samuti peaksite otsima klienditeeninduse valiku ja isegi mobiilisõbraliku rakenduse, mis aitaks kindlustada nende legitiimsust.

Veebisaidi kvaliteet ja sellel olevate mängude arv aitab teil ka tuvastada, kui hea see sait tegelikult on. Uutele mängijatele või kellelegi, kes soovib kasulikku näpunäidet, kuuluvad NetEnt, Microgaming, Playtech, Novomatic, 1 x 2 Gaming ja Evolution Gaming ettevõtte parimate hulka. Otsige nende logosid iga hasartmängusaidi jalusest. Järgmine asi, mida soovite teha, on ülevaated üle vaadata. Teie õnneks on veebis palju teenuseid, mis teevad seda kõike meie jaoks.

Leidke õiged mängud

Kasiinot valides, on mängud samuti äärmiselt olulised ja kõiki mänge ei looda võrdselt. Alati on mõni mäng, mille väljamakse on keskmiselt parem või RTP määr on lihtsalt kõrgem. Parim viis selle lahendamiseks on lihtsalt katse-eksituse meetodil. Teine võimalus paremate mängude väljaselgitamiseks on lugeda veebiarvustusi või vestelda foorumites ka mängivate inimestega! Kui te ei otsi ühte vestlust, saate siin ka arvustusi sirvida.

Teeni rohkem raha

Kui soovite kasutada online-hasartmänge Eesti kasiinodes lisaraha teenimiseks või isegi sissetulekuna, võib olla hea mõte arendada oskustepõhiste mängude, näiteks pokkeri kätt. Paljud võrgumängu stiilis mängud genereeritakse juhuslikult ja jäetakse täiesti juhuslikult, need on lõbusad ja hõlpsasti kasutatavad, kuid ei pruugi nii palju ümber pöörata kui keegi, kellest saab veebikaardimängu proff.

Kokkuvõttes käib hasartmängude põnevus käsikäes võidu põnevusega. Ja nende võrguhasartmängusaitide abil on võimalus võita. Peate lihtsalt veenduma, et olete mõne veebisaidi leidmiseks ja õige mängu leidmiseks paar sammu teinud ning siis olete väljas.

Niisiis, lühike lugu, jah, tõesti võidate Eestis hasartmängude saitidel raha!

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me