2020 AASTAL EESTIS TEGUTSEVAD INTERNETIPÕHISED KASIINOD

Hetkel tegutseb Eestis 17 online kasiinot, mis omavad Eesti kaughasartmängu litsentsi. Litsentseeritud online kasiinos võidetud summad ei kuulu maksustamisele e. on mängijale maksuvabad. Kasiinos mängimisele kehtib vanusepiirang, mis näeb ette, et kasiinos on lubatud mängida alates 21. eluaastast ja spordiennustusi teha alates 18.eluaastast.

Allpool ära toodud internetikasiinod pakuvad erinevaid hasartmänge nagu nt. mänguautomaadid, live-kasiino mängud, kraapekaardid. Lisaks tüüpilistele kasiinomängudele saab enamuses kasiinodes teha ka spordiennustusi ning mängida online bingot ja pokkerit.

BOONUSED JA TASUTA SPINNID

Tutvu lähemalt allolevate kasiinode pakkumisega ja leia just sulle sobiv kasiino-ja/või spordiennustuse boonus. Pakkumiste hulk on väga lai ja valida on muuhulgas tasuta boonusraha või tasuta spinnide vahel. Loe lähemalt iga kasiino poolt pakutava kohta ja tee oma valik. Online kasiinode boonuste kohta saad põhjalikumalt lugeda meie alamlehelt KASIINO BOONUSED.

Litsentseeritud spordiennustusportaalide täieliku nimekirja koos pakutavate boonuste ja riskivabade panustega leiad SIIT.

link to https://spordiennustused.com/spordiennustuse-boonused/

KUIDAS ONLINE KASIINOS VÕITA?

KUIDAS ONLINE KASIINOS MÄNGIDA JA VÕITA?

Arvatavasti on igaüks meist kunagi unistanud suuremast kasiinovõidust või kopsakast võidusummast mõne muu õnnemängu mängimisel (näiteks loto, bingo, kraapekaardid jms.). Aga kas online kasiinos või kiirkasiinos on üldse võimalik võita? Ja kui see on võimalik, siis kuidas see täpsemalt käib?

Loomulikult ei saa me tagada kindlaid võite kuid saame jagada oma kogemustele toetudes nõuandeid, mille abil võid märgatavalt suurendada oma võiduvõimalusi.

Kindlasti oled näinud klippe ja fotosid õnnelikest võitjatest, kes on teeninud suuri võidusummasid nii slotimängudes kui lotot mängides.

Alustame aga sellest, et tegelikkuses on ükskõik millises kasiinos mängides võimatu pikemas persepektiivis võita või kasumisse jääda. Niisiis pole kasiino kindlasti see koht, kus endale igapäevast sissetulekut teenida. Samas on olemas hulk nippe ja nõuandeid, mis oluliselt suurendavad sinu võiduvõimalusi ja seeläbi ka minimeerivad võimalikke kaotusi.

Allpool ära toodud nõuanded põhinevad meie endi aastatepikkustel kogemustel online kasiinos mängimisel.

  1. TERVITUSBOONUSED E. UUE MÄNGIJA BOONUSED

Tegemist on kõige levinuma boonuspaketiga, mida pakutakse uutele mängijatele konto avamisel ja esmase deposiidi tegemisel.

Selline pakett annab võimaluse esimese sissemakse tegemisel saada juurde tasuta mänguraha või tasuta spinne.

Tervitusboonused erinevad kasiinoti kui enamlevinud on 100% tervitusboonuste pakkumine. Selline boonus näeb ette, et näiteks €100 esmase sissemakse tegemisel lisab kasiino sinu deposiidile 100% boonusraha ning nii saad alustada mängimist hoopis €200 suuruse summaga.

Nagu igal asjal, nii on ka kasiinoboonustel omad positiivsed aga ka negatiivsed küljed.

Positiivseks teeb kasiinoboonuse võimalus alustada mängimist tunduvalt suuremate summadega ja panustada vähem oma raha. Suuremad deposiidid võimaldavad teha rohkem spinne ja tõsta panuseid, mis omakorda kasvatavad oluliselt võiduvõimalusi. Näiteks eeltoodud näite põhjal saaksid tervitusboonust kasutades alustada mängimist €100 asemel hoopis €200-ga.

Negatiivseks küljeks on kasiino boonustele kehtestatud läbimängimise tingimused, mis piiravad märkimisväärselt võidetud summade välja maksmist.

Selgitame meie eelneva näite alusel, mida täpsemalt tähendab läbimängimise nõue. Meie näites lisati mängija esmasele €100-suurusele deposiidile kasiino poolt lisaks 100% ehk siis mängija kontole tekkis kokku €200 mänguraha. Antud boonusele rakendub aga üldjuhul 35-kordne (osades kasiinodes siiski 25x või ka väiksem) läbimängimise kohustus.

Lahti seletatult tähendab 35-kordne läbimängimise nõue seda, et kui mängija saab näiteks €500 suuruse võidusumma ja soovib seda reaalselt välja võtta, siis paraku pole see aga võimalik enne kui mängija on läbi mänginud summa, mille suuruseks on boonusraha x 35 e. antud näite puhul €100 x 35 = €3500.

Esmapilgul võib selline summa tunduda üüratu ja selle läbi mängimine võimatu. Loomulikult pole tegemist kõige lihtsama ülesandega kuid tegelikkuses on see täiesti teostatav. Näiteks slotimängudes on väiksemate ja keskmiste võitude saamine üpris kerge ning ühes minutis on võimalik teha kümneid keerutusi (spinne). Kasiinoboonuste läbimängimise nõuete täitmisel arvestatakse aga iga tehtud keerutusega. 

Enne kui asud täitma läbimängimise nõuet on mõistlik tutvuda konkreetse online kasiino pakutavate mängude valikuga. Alustada tasub madalama volatiilsusega mängudest. Juhul kui sul õnnestub saada mõni suurem võit või oled juba kogunud oma kontole väikesemate võitudega piisavalt raha, tasuks edasi liikuda kõrgema volatiilsusega mängude juurde.

Madalama volatiilsusega slotimängud annavad võite üsna sageli kuid võidetavad summad on reeglina üsna väikesed.

Keskmise ja kõrge volatiilsusega slotimängudes tuleb võite ette harvemini ja tihti võib võidu tabamiseks kuluda üsna märkimisväärne aeg. Samas võimaldavad aga need mängud võita vägagi suuri võidusummasid.

Volatiilsuse mõistest parema ülevaate saamiseks soovitame proovida meie TASUTA KASIINOMÄNGUD alamlehel ära toodud mänge. Näiteks slotimäng Starburst on üsnagi madala volatiilsusega mäng. Samas on slotimäng Dead or Alive 2 üks kõrgeima volatiilsusega slotimängudest, kus on võimalik hea vedamise korral saada lausa 110 000 suurune võit tehtud panuse suhtes. Võidu tabamiseks kuluv aeg aga on võrreldes eelmise mänguga kordades pikem.

Alljärgnevalt leiad kokkuvõte parimatest Eesti online kasiinode poolt pakutavatest kasiinoboonustest. Kuna oleme ise kõik turul olevad boonusepaketid läbi proovinud, lisasime iga paketi juurde ka lühikese põhjenduse, et miks tasuks just seda konkreetset paketti eelistada.

Tutvu ka teistes Eesti online kasiinodes pakutavate boonustega»

  • TASUTA SPINNID: SISSEMAKSETA JA SISSEMAKSEGA

Nüüd teeme tutvust järgmise veebikasiinodes levinud boonusevormiga, milleks on tasuta spinnid ehk slotimängus saadavad tasuta keerutused.

Ilma sissemakseta tasuta spinnide näol tegemist mängijale antavate tasuta keerutustega. Sissemaksekohustuseta spinne pakutakse koheselt peale kasiinos konto avamist ja nende saamiseks pole nõutav sissemakse tegemine. Niisiis on tegemist tõesti tasuta pakkumisega.

Et saaksid kiire ja põhjaliku ülevaate kõigist Eesti online kasiinodes pakutavatest sissemakseta tasuta spinnidest, kogusime need kõik ühele lehele. Tutvu kõigi pakkumistega, mis hõlmavad sissemakseta tasuta spinne SIIN.

Enamus Eestis tegutsemisluba omavatest online kasiinodest ei ole kehtestanud tasuta spinnidele läbimängimise kohtustust. See aga tähendab, et erinevalt välismaistest kasiinodest kujutavadki Eesti veebikasiinode poolt pakutavad tasuta ja sissemaksekohustuseta spinnid endast päris tasuta boonust, millega teenitud võidud võib ka koheselt välja võtta.

Samas olgem ausad, kuigi sissemakseta tasuta spinnide pakkumisega on mängijal kohati võimalik saada enam kui 100 tasuta keerutamist, siis 10-20 sendiste panusväärtustega iga spinni kohta enamikul juhul nendega palju võita ei ole võimalik.

Soovitame siiski pakkumist kasutada, sest olgu potensiaalne võidusumma kui marginaalne tahes, igal juhul pole ju mõtet “tasuta raha” maha vedelema jätta.

Lisaks on meil mitmeid positiivseid näiteid oma kogemustest, kus isegi selliste madala väärtusega tasuta spinnide abil on võimalik olnud võita summasid vahemikus ~€100 – €300.

Paljudes internetikasiinodes kuuluvad tasuta spinnid samuti nn tervituspaketti ja neid jagatakse uutele mängijatele koos eelpool kirjeldatud kasiinoboonustega. Üldjuhul on ka need tasuta spinnid ilma läbimängimise kohustuseta, kuid tasub meeles pidada, et alati leidub erandeid. Seetõttu soovitame enne pakkumise kasutama asumist tutvuda vastava online kasiino reeglite ja nõuetega.

Kolmandaks võimaluseks kuidas saada tasuta spinne on online kasiinodes toimuvad perioodilised kasiinopakkumised, millel tasub samuti silma peal hoida.

  • KASIINOPAKKUMISED EHK KASIINODE KAMPAANIAD

Nagu juba ülal mainitud on ka perioodiliselt läbiviidavad kasiinopakkumised suurepäraseks võimaluseks saada erinevaid tasuta boonuseid, mille abil saab mängija märkimisväärselt suurendada oma võiduvõimalusi ja vähendada riske.

Klientide meelitamiseks ja hoidmiseks korraldavad online kasiinod pidevalt erinevaid toetuskampaaniad. Käimasolevate kampaaniate kohta leiab infot iga konkreetse online kasiino veebilehelt sektsioonist “pakkumised” või “kampaaniad”.

Kampaaniate raames pakutavad boonused, soodustused ja auhinnad on väga erinevad. Mõne kampaania puhul on nõutav eelregistreerimine, mis on aga hõlpsasti teostatav vaid ühe hiireklikiga.

Meiepoolseks soovituseks on enne mängimise alustamist alati läbi vaadata käimasolevate kampaaniate alamleht ja registreeruda võimalikult paljudes kampaaniates. Üldjuhul ei kaasne sellega mängijale mitte mingisuguseid kohustusi ega nõudeid, küll aga annab see võimaluse lisavõitude saamiseks.

Auhindadest rääkides, siis võib läbi kampaaniate saada näiteks tasuta spinne (eeldab mõne ülesande täitmist). Lisaks saab osaleda mitmesugustes loosides, kus auhindadeks on näiteks raha, reisid, autod jms.

Kampaaniate kõrval leiavad pidevalt aset ka erinevad kasiino-ja slotiturniirid, kus sarnaselt on võimalik erinevate ülesannete sooritamise läbi teenida üsna arvestatavat lisaraha.

Niisiis, juhul kui otsustad nagunii kasiinos mängida, siis tasub olla aktiivne ja registreeruda võimalikult paljudes kampaaniates. See ei maksa sulle midagi ega kohusta millekski, kuid hea õnne korral võib tuua sulle päris kenakese lisasumma, mida saad kasutada näiteks oma võitude maksimeerimiseks.

Ajakohase info parasjagu käimasolevate parimate kasiinokampaaniate kohta leiad mugavalt ka meie veebilehelt.

  • RELOAD BOONUSED KASIINOS

Lisaks uutele mängijatele mõeldud tervitusboonustele, tasuta spinnidele ja kasiinoboonustele pakuvad online kasiinod aeg-ajalt ka reload boonuseid, mis on mõeldud just olemasolevate klientide ergutamiseks ja aktiveerimiseks.

Olgugi, et tegemist on turundusliku meetmega, on reload boonus mängija seisukohast vägagi arvestatav soodustus, mida tasub kindlasti kaaluda. Näiteks olukorras, kus oled nagunii plaaninud kasiinos mängida ja saad sellise sooduspakkumise mõnelt veebikasiinolt, mille mängukeskkonda sa pole ammu külastanud, pakub selline boonus suurepärase võimaluse mängida tavapärasest suuremate panustega.

Loomulikult tuleb ka selle boonuse puhul tähelepanu pöörata kasutamisega kaasnevatele võimalikele tingimustele või piirangutele. Näiteks kui boonusega kaasneb läbimängimise nõue, siis peab arvestama, et võidusummad makstakse välja vaid juhul kui mängija on teinud nõutava arvu läbimängimisi.

Tunduvalt leebemate läbimängimise nõuetega on aga sellised reload boonused, mida kutsutakse VIP boonusteks ja mida online kasiinod saadavad oma eriti aktiivsetele mängijatele.

  • JACKPOT MÄNGUD

Nagu juba ka eelnevalt juttu oli, siis tegelikult on kasiinos suures mahus võitmine suhteliselt raske.

Enamike inimeste jaoks on kasiinos mängimine eelkõige meelelahutuslik tegevus ja seetõttu pole ka mängupanused kuigivõrd suured. Selline suhtumine on väga eluterve, sest kasiino peakski olema koht, kus vaid meeldivalt aega veeta. Kindlasti ei tohi kasiinos mängimisest kujuneda raha teenimise allikas, sest selline käitumine võib väga kiirelt viia kasiinosõltuvuseni.

Tulles tagasi suurte kasiinovõitude juurde, siis välja arvatud üksikud kõrge volatiilsusega slotimängud (nt. Dead or Alive, Dead or Alive II, Bonanza jms.), on suurte rahasummade võitmine praktiliselt võimatu.

Mängu võitude tabelisse vaadates saab koheselt selgeks, et isegi kõige kõrgema võidukombinatsiooni puhul, milleks on 100-kordne panuse summa, on sul võimalik €0.20 panuse juures maksimaalselt võita vaid €20. See aga pole eriti suur summa.

Jackpot mängudes on aga võiduvõimalused hoopis teised ning siin on võimalik ka sendiste panustega võita üsna arvestatavaid summasid. Samas tasub kindlasti meeles pidada, et mega Jackpottide võitmine on siiski väga harv juhus ja kuulub praktiliselt fantastika valdkonda. Aga nagu öeldud, teoreetiliselt on see võimalik.

Tuntuimad ja suurimate auhinnafondidega jackpot slotid online kasiinodes on Mega Moolah, Mega Moolah Isis, Mega Fortune, Mega Fortune Dreams ja Hall of Gods.

Kaks esimest jackpot mängu, Mega Moolah ja Mega Moolah Isis, on Microgaming’u slotid, kus jackpoti võiduvõimalus sõltub otseselt panuse suurusest. Olgugi, et jackpot mängu pääseb ka miinimumpanusega (€0.25), on võiduvõimalused kordades suuremad kui mängida suuremate panustega nagu nt. €10.

Järgmised mängud – Mega Fortune, Mega Fortune Dreams ja Hall of Gods – on Netent’I poolt loodud jackpot slotimängud, kus panuse suurus aga ei mängi jackpoti võitmisel mingisugust rolli.

Näiteks võideti üks ajaloo suurimaid online kasiinode jackpotte just Netent’i poolt loodud Mega Fortune slotimängus, kus panuse suuruseks oli vaid 25 senti ja võidusummaks kokku €17 861 813.

 Aga rõhutame veel kord, et selliseid jackpotte tuleb ette siiski äärmiselt harva ja seetõttu ei tasu selliste võidusummade peale lootma jääda.

Mercy of Gods jackpot slot

Netent’i poolt loodud mängudes Divine Fortune ja Mercy of The Gods on jackpoti võitmise võimalus oluliselt suurem. Mainitud mängudes on käibel lausa 3 jackpotti (MINOR, MAJOR JA MEGA), millest esimesed kaks on fikseeritud suurusega sõltuvalt panusest  ja kolmas, MEGA, on suurim ja mõeldud kõigile mängijatele sõltumata nende tehtud panustest.

Üldjuhul loositakse Divine Fortune ja Mercy of The Gods jackpot’id välja kui nende suurus on kasvanud €100 000 – €150 000.  Divine Fortune MEGA jackpotte on korduvalt välja loositud ka eesti mängijatele.

Nagu juba öeldud, saavad Netent mängudes jackpot’i jahtida kõik mängijad, sõltumata sellest, kas nad osalesid mängus €0.20 või €20 suuruse panusega. Seetõttu on Divine Fortune ja Mercy of the Gods just need kaks jackpot’i slotimängu, mida on soovitav mängida kui eesmärgiks on võimalikult väikeste panustega suuri võite püüda.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me