Progressiivsed Mängud, mis need on? ja kuidas töötavad?


Tüüpilise mänguautomaadi jackpoti suurus on fikseeritud. Progressiivse automaadi puhul kasvab jackpoti suurus vastavalt sellele, kui pai palju on mängureid ja kui palju raha nad panustavad. Iga mängur söödab tükk tüki haaval jackpotile midagi juurde. Jackpot kasvab nii kaua kuni läheb paksuks ja lendab õhku, õnnistades ühte mängijat kogunenud rahaga. On olemas kolme tüüp progressiivseid mänguautomaate:

Iseseisev Progressiivne Automaat

Seda tüüpi automaadi jackpotil on lugeja peal ning ainult selle konkreetse masina peal tehtud panused kasvatavad selle konkreetse masina jackpoti suurust. See on kõige vanemat tüüpi progressiivne mänguautomaat. Mõned nendest on toodetud väga kaua aega tagasi kuid masinad on jätkuvalt populaarsed kasiinodes üle maailma ning kõikvõimalike iidseid mudeleid on võimalik leida. Jackpoti suurus limiit taoliste masinate peal on üldiselt mitte rohkem kui €10,000.

Lokaalne Progressiivne Automaat

Seda tüüpi masin on progressiivsete mänguautomaatide evolutsioon. Masinad on ühendatud kasiinode võrku, mis kõik asuvad mingisuguses geograafilises piirkonnas. Gruppi võib kuuluda ligikaudu 12 masinat kuni rohkem kui 100. Oleneb kasiino suurusest. Jackpotid jäävad suurusjärku €1,000,000 ning kohati alla €100,000.

Laia Võrgustikuga Progressiivne Automaat

Seda tüüpi mänguautomaat on 21. sajandil kõige populaarsem. Masin on ühendatud väga laialdase alaga võrku, tihti on ühendatud mitu erinevat kasiinot, mitte ainult üks kasiino. Jackpot võib antud juhul kasvada tohutuks, kohati on summad lausa elu muutvad, tihti üle ühe miljoni euro ning kohati isegi kuni €10 miljonit. 

Kuidas Suurendada Võiduvõimalusi Progressiivse Jackpoti Puhul?

Kahjuks ei eksisteeri süsteemi või tehnikat mis garanteeriks sulle suure võidu progressiivsete mänguautomaadi peal. Tõenäosuses võita on kindlalt kalkuleeritud ja fikseeritud olema enam-vähem sarnane loterii võitmise võimalustega.

Nagu mänguautomaatidega ikka tuleb meeles pidada, et lihtsalt sellepärast, et sa oled kauem mänginud ja jackpot on jõudnud suuremaks kasvada, ei tähenda, et võit on tulemas. Võiduvõimalused ei suurune vastavalt sellele kui mitu korda sa mänginud oled. Ainuke asi, mis suureneb peale igat spinni, on jackpot, mitte võimalus võita. Need muutused on kõik väikesed ning jäävad väikeseks ükskõik kui palju sa mängid.

On olemas teooriaid mille kohaselt jackpot saab olla nii suur, et võit on peaaegu garanteeritud. Praktikas tähendab see aga ikkagi seda, et üks võimalus miljonist on üks võimalust miljonist, isegi siis kui sa mängid kasvõi miljon korda. Võidu garantiid ei ole.

Veebipõhised Progressiivsed Jackpotid

Tänapäeval on kasiinod kolinud interneti, mis tähendab, et progressiivselt kasvava jackpoti hüvesid on võimalik ära kasutada oma kodu mugavusest laht ütlemata. Microgaming on üks suurimaid progresiivsete mänguautomaatide pakkujaid internetis ning nad on tuntud oma rikkaliku ja värvika mängu kataloogi poolt, mis on üks kõige suuremaid üldse.

Veebi versioon sellest mänguautomaadist on täpselt samasugune füüsilise masinaga. Iga panus mida mängijaid teevad söödab väikese osa jackpoti patta. Kuna võrgustikus on kõige suurem kogus inimesi siis on võimalik kokku koguda jackpote, mille suurused on elu muutvad. Ja seda on võimalik võita ilma kodust lahkumata.

Kas Ma Saan Mängida Progressiivsetel Automaatidel Läbi Interneti?

Kui sind huvitav suurte jackpotide võitmine siis progressiivsed automaadid on just need, mis ilmselt sulle sobivad.

Tõde on järgnev… sa ei võida mitte kunagi elu muutvaid summasid mängides blackjacki või ruletti. Jackpotid lihtsalt ei ole piisavalt suured. Ning sa peaksid panustama väga palju oma isikliku raha.