Ninja Casino

Arvustus

on tegutsenud Eestis alates aastast 2018, kui nad said esimest korda tegevusloa. Tegemist on ühe esimese kasiinoga Eestis. Olles saanud loa Eesti Maksuametilt on nüüd l võimalus pakkuda paynplay formaadis mängu kogu Eesti publikule.

s on kasutajakogemus väga ohutu ja mugav. Nimelt ei ole registreerimine üldse vajalik. PayNplay on suurepärane lahendus Eesti mänguritele sest see võimaldab konto loomist ja enda tuvastamist teostada läbi kohalike pankade ning seda tehakse automaatselt. See tähendab, et vähem aega kulub kõikvõimalike paberite saatmisele ja rohkem aega jääb üle mängimiseks lemmik mänguautomaatidel. Online kasiinod on teinud oma kasutajasõbralikkuse arendamises suuri hüppeid ja on siin selgelt üks parimaid.

PayNPlay põhiline eelis on deposiitide tegemise kiirus ning raha välja maksmise mugavus. Maksud sinu pangast lähevad läbi hetkega ning raha välja võtmine ei tohiks võtta samuti rohkem kui 5 minutit.

Pakkujad

on koduks mõningate parimate mängude pakkujate jaoks keda turult leida võib. Nende hulka kuuluvad NetEnt, PlaynGo, Evolution Gaming ja Microgaming. Suur valik online mänguautomaate kutsub kõiki mängureid: online kasiino süsteem on lihtsalt navigeeritav ning enda lemmikuid on lihtne leida.

Otsimiseks on olemas kergesti kasutatav süsteem. Sealt leiad kõik online kasiino mängud nagu näiteks online mänguautomaadid ja muud. Samuti on saadaval jackpot mängud ja lauamängud, kui eelistaid neid rohkem.

Kui oled entusiastlik online mänguautomaatide mängija siis antud valikus ei pea sa kindlasti pettuma. Kõige populaarsemad valikud on alati olemas ning need on loonus üks kõige suurimaid pakkujaid kogu tööstuses.

Tehnoloogia mida Ninja kasutab oma online mängude tagamiseks on kaasaegne. Selle on välja töötanud NetEnt, mis on hea uudis neile, kes on hasartmängu maailmaga juba sina peal. Kindlasti leiad mitmeid vabu laudu, et mängida populaarseid mänge nagu Blackjack ja Roulette. Lauad on jaotatud vastavalt panuste suurustele nii et kindlasti leiad sobiva.

Kasiino Boonused

boonuse on üks suurimaid müüginumbreid uute mängurite jaoks. Saad kasutada Ninja Treasures nimelisi boonuseid, mida lastakse välja iga päev. Läbi nende saad rakendada tasuta spinne ja boonus raha peale seda, kui oled oma enda deposiidi platvormile sisse maksnud.

Kasutatav Mobiilis

Kõik Ninja pakutavad mängud on mobiilide jaoks optimiseeritud ehk siis läbi telefonide ja tahvelarvutite saad mängud kätte ükskõik kus sa parajasti oled. Hetkel ei ole Ninjal oma enda rakendust, aga sa võid nende veebilehel sisse logida läbi mobiilse seadme brauseri. Sulle on tagatud juurdepääs tervele sinu Ninja konto sisule ka telefonis. Sinna alla kuulub ka võimalus teha sissemakseid ja raha välja võtta.

Spordi Kihlveod

Lisaks sellele, et Ninja on üks parimaid Eesti online kasiinosid, on nad ka võimaldanud teenuse nimega Ninja Sports. Ninja Sports lasti käiku Augustis 2020. Tegemist on spordikihlvedude platvormiga, mille raames saab teha kihlvedusid kõige uuemate spordisündmuste peale üle kogu maailma. Kuna sport on kiirelt arenev ja hetkega muutuv maailm siis on kindlasti väga kasulik, et läbi saab teha makseid ülikiirelt.

Meie Arvustus

Raske on mitte anda head arvustust võttes arvesse, et Ninja näol on tegemist ühe esimese PayNPlay kasiinoga Eestis. Võimalus teha deposiiti, mängida ja siis raha välja võtta pelgalt minutitega on väga suur pluss. Ninja kasutab ainult kõige paremaid mängude pakkujaid oma kataloogis ning nende kasiino boonused on ühed kõige paremad. Eesti online kasiinod on väga hea valikuga kui nende seas on olemas . Kindlasti kasutame neid ka tulevikus regulaarselt.