Aloha! Cluster Pays Mängu ülevaade


Tunned, et sooviksid kuskile pakku panna? Tegelikult ei ole vaja kottigi pakkida! Lihtsalt hüppa netti ja mängi mängu Aloha! Cluster Pays. Selles mängus võtad vabalt ja rahuned terve aeg. Õnnelikud tiki näod ja suured võiduvõimalused on saadaval – mängul on suurepärane reiting kõigilt, kes on seda proovinud.

Aloha! Cluster Pays Üksikasjad:

Keerlejad: 6

Aloha! Cluster Pays RTP: 96.42%

Liinid: Klaster

Populaarsus: Väga Kõrge 

Boonusringid: Jah Variatsioon: Madal/Keskmine

Mänguautomaadi Disain:

Kellele ei meeldiks troopilise temaatikaga mänguautomaat? See mäng paneb sind tundma nagu sa oleksid rannal ja ainuke mis on puudu on jääkülm jook.

Palmipuud on rannal, kirevad lilled säravad ning isegi on olemas kauguses paistev vulkaan. Meie lemmikosa kogu mängu juures on säravalt ehitud tiki.

Sümbolid on samuti väga pilkupüüdvad. Värsked puuviljad ja tikid lendavad üle ekraani tuues sulle suuri võite, kui nad kukuvad suurte klastrite peale.

Kuidas Mängida Aloha! Cluster Pays Mänguautomaadil:

Protsess on küllaltki lihtne. Kõigepealt vali oma panuse suurus. Siis kui valik on tehtud võid keerutada, et võita või kasutada automaatse keerutamise võimalust.

Kui rullid hakkavad keerlema pead jälgima erinevaid klastreid.

Sul on võimalus saada ka fantastilisi boonusringe. Tasuta saab keerutada 9 korda, kui saad kolm FREE SPIN sümbolit.

Samuti võita saada tasuta lisasid vastavalt sellele, kui mitme FREE SPIN sümboli peale kukud.

Sellise sündmuse saab ka taaskäivitada: kui kukud sama sümboli peale uuesti võid juurde saada – 1 keerutamine 3 sümboli eest, 2 keerutamist 4 sümboli eest, 3 keerutamist 5 sümboli eest, 4 keerutamist 6 sümboli eest

Aloha Cluster Pays Tasuta Mängimine:

Parim viis mängu õppida on seda ise proovida. Õnneks on võimalik antud mängu mängida ka tasuta. Demo versioonis saad kätte mängukogemuse, aga seda ilma reaalselt raha kasutamata.

Lihtsalt öeldes jäävad kõik sinu võidud kujutuletavaks.

Kui oled vanuses 18 või enam siis anna minna ning proovi ära Aloha! Cluster Pays.

Sticky Keerutamised:

Kui tasuta keerutused ei olnud juba piisav siis peaksid teadma, et NETENT on lisanud veel ühe laheda funktsiooni mängule, mis tagab topelt lõbu. Sticky boonus keerutamised lähevad tööle suvalistel hetkedel – kõik mida pead tegema on kukkuma võitva keerutamise peale.

Aloha! Cluster Pays Kokkuvõte

This game is bursting with fun. The low to medium volatility makes it a great game because you are constantly finding yourself granted with little wins. That being said, there are still some opportunities to make yourself the big bucks – they just won’t be coming around as often. 

See mäng on ülilõbus. Madal ja keskmine volatiilsus teeb kindlaks, et sinuni tulevad pidevalt väikesed võidud. Samuti on ka võimalus suurte võitude jaoks, lihtsalt mitte nii tihedalt.

Soovitame seda mängu sest meile meeldib graafika, temaatika ja mängu disain.