The Shadow Order Mängu ülevaade


Siin on toimumas midagi kahtlast. Ei oska öelda, kas asi on kummituslikus olustikus, mille hulka kuulub müstiline kodu kõrgete hekkidega või on asi tegelastes, kes maja ümbruses luusivad. The Shadow Order on mäng mis paneb sind põnevusest toolilt maha hüppama! Mängus on palju lahedaid tegelasi kellega kohtuda, palju mänguvõimalusi ning RPT vahemikus 96.51% kuni 96.98%!

“Kuidas on see võimalik?”, küsid ehk endalt.

RTP alustab 96.51% pealt ning suureneb mida rohkem tegelasi sa avad. Need samad tegelased aitavad sul seiklust läbida. Samas ei ole midagi ebatavalist antud mängu käigus tuua koju suur võit.

The Shadow Orderi’i RTP on korrigeeritav vastavalt sellele, mitu tegelast oled lahti teinud. Kaks tegelast tagab sulle Return to Player skoori 96.63%, 3 tegelast 96.75% ning 4 tegelast 96.98%

The Shadow Order’s Ülevaade:

Keerlejad: 5

Read: 5

Shadow Order RTP: 96.51% – 96.98%

Maksuliinid: 0

Boonusvoorud : Yes

Variatsioon: Kõrge

Max Väljamakse: 300,000

The Shadow Order’i Disain:

Käesolev Push Gaming poolt välja antud mäng lööb mängijad pahviks sama moodi nagu oleme juba nende poolt tehtud mängude puhul ka varem näinud. Graafika on väga hea ning on väga lihtne tunda, et oled osa sellest pöörasest loost.

Nende mängu tasub alati oodata sest on näha, et raske töö tasub ära ning kõik mängu aspektid on ülihea kvaliteediga, kaasa arvatud mängu lugu, mis on üks lahedamaid osi.

Shadow Order paistab olevat mingit sorti salajane salaühing – võimalik, et isegi maagiline salaühing. Paned kindlasti tähele, et need tegelased, kellega oled mängus seotud, saavad kasutada erilisi võimeid.

Sinu jaoks on see hea, sest neid võimeid saab kasutada suure väljamakse tagamiseks.

The Shadow Order Mängujuhend:

Nagu ikka siis on esimene asi sinu panuse suuruse määramine. Panuste suurus võib varieeruda vahemikus 0.10 kuni 100.

Siis kui panuse suurus on valitud võid alustada mängimist ühe klikiga või kasutada autoplay funktsiooni, et leida endale sobiv mänguviis.

Autoplay peal mängimiseks on antud mäng väga hea sest mängu loo välja arendamisega ja erinevate võimaluste lahti lukustamisega läheb natuke aega. Seda mängu ei soovite me kiireks sessiooniks, pigem mängida tükk aega ja minna süvitsi.

Nüüd kus oled juba mängima hakanud anname sulle ka kiire ülevaate kõikidest ägedest võimalustest, mida kasutada saad.

The Shadow Order’i Üksikasjad: 

Tegelaste Võimeid:

Peaksid kohe märkama, et mängu tegelastel on nii mõnigi trikk varuks.

Ühel müstilises kaaslasel on võime anda maagilisele Kerale võimalus muuta sinu madala väljamaksega sümbolid kõrge väljamaksega sümboliks.

Teisel kaaslasel on võime tekitada metsikuid sümboleid igasse ritta ning käivitada kaskaade, kus osalevad ainult kõrge väljamaksega ikoonid.

Kerad:

Säravad pallikesed ekraani ülal osas on laetavad, kui saad ühe spinni peal mitu võitu (see on võimalik kaskaadide tõttu)

Kui pallikesed on laetud võivad nad kukkuda mänguväljale ükshaaval ning anda sulle erinevaid võimeid.

Rõngad:

Mida rohkem rõngasümbolitele satud seda kiiremini täitub mõõdik sinu ekraani alumises osas. Seda saab ära kasutada, et viia tegelased järgmisele tasemele.

Tasuta Spinnid:
Tee mäng veel lõbusamaks tagades endale tasuta spinne. Neid saab siis, kui kolm maagilist kera on kogunenud sinu mänguvälja alla. Ka siin saab ära kasutada kordajaid ning maksimaalne jackpot on ulatuses 24,000x+

The Shadow Order’s Kokkuvõte: 

The Shadow Order offers a ton of excitement, features and gorgeous graphics. This game is a great option for those of us who are looking for a story or a bit more exciting than your ordinary reels offer. 

The Shadow Order pakub mängurile palju põnevust, erinevaid mänguvõimalusi ning väga head graafikat. See mäng on ideaalne neile, kes soovivad osa võtta loost ning veeta pisut rohkem aega mängumaailmas. Mängu olustik on palju unikaalsem kui tüüpilise mänguautomaadi oma.

Anname mängule hinnangu 10/10. See on lihtsalt liiga hea, et mitte ise järele proovida.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me