Kas tasuta spinnid toovad sulle reaalset raha sisse?


Tasuta spinnid on tõeline müügiartikkel kasiinodesse uute mängurite leidmiseks, millele on tihti antud mõni alternatiivne nimi sõltuvalt sellest, mis riigis sa asud ning kasiinolitsentside regulatsioonidest (Boonus spinnid on üpris levinud)
Siiski, kui neil mänguritele esitletakse on üldiselt kontseptsioon täpselt sama.
Registreeri meie juures ning me anname sulle X numbri tasuta spinne. Mõned kasiinod nõuavad enne tasuta spinnide väljastamist deposiiti, mõned mitte. Tõeline küsimus on aga järgnev: kas on võimalik võita reaalset raha, mida on võimalik välja ka võtta, kasutades neid samu tasuta spinne?

Lühike vastus on, et jah; aga pidades silmas kõiki tingimusi ja reegleid, mis boonuseid tänapäeval ümbritsevad, siis tuleb mõista, mis moodi ja kuna muutuvad need tasuta spinnid reaalseks rahaks. Selle artikli raames jagame ka parimaid Eesti kasiinosid, kus on võimalik kasutada boonus spinne.

Kuna muutuvad tasuta spinnid reaalseks rahaks?

Soovitame alati läbi lugeda kõik tingimused ja reeglid, mis puudutavad erinevaid promosid sest just siis saate ülevaate kõikidest olulistest nüanssidest. Need detailid näitavad, mis väärtus on teie tasuta spinnidel panustel ning mis tüüpi mänge saab tasuta spinnidega mängida. Näiteks ütleme, et võtsite vastu pakkumise, mille raames teile väljastati 100 boonus spinni ning reeglite kohaselt on iga spin võrdväärne €0.20 panusega. Sisuliselt on sul nüüd €20.00 väärtuses raha, mida valitud mängu raames kasutada.

Nüüd on aeg hakata spinnima, nii et lase käia ja pane valitud mäng käima ning kasuta oma boonus spinnid ära. Pane tähele, et paljude boonus spinnide tingimuseks on see, et sinu võidud on piiratud mingisuguse maksimum piirini. Kui oled lõpetanud lisatakse sinu võidud sinu bilansile ning sa võid jätkata nende kasutamist käesoleva mängu raames või võtta käsile uus mäng.

Kas ma võin nüüd oma võidud välja võtta?

Vastus sõltub sellest, millises kasiinos oled oma tasuta spinnid käiku lasknud. Siiski, me saame teile anda kõige levinuma vastuse, eriti kui olete Ühendkuningriikide mängur. Selleks vastuseks on Ei. Seda nimelt selle tõttu, et tasuta spinnide üheks tingimuseks on tihti nõue, et enne, kui sa raha välja võtta saada, pead sa enne oma võidud panustama mingi teatud arvu kordi, enne kui need välja võtmiseks vabastatakse.

Räägin läbi ühe tüüpilise näite, kuidas tasuta spinnidest tulenevaid võite panustada. Kõigepealt peaksid sa kindlasti meelde jätma, kui palju oli sinu võidusumma suurus tasuta spinnide kasutamisel sest see on see summa, mida kasutatakse, et arvutada panustamise nõue. Kui sinu tasuta spinni võitsid sulle €5 ja sinu panustamise nõue oli 35x sellest summast, siis antud juhul pead sa panustama €175. Seega, €175 x €1 spin sinu valitud slotis peaks seda saavutama. Siis, kui panustamise nõue on saavutatud, on võimalik võidud reaalseks rahaks teha. Paljud netikasiinod teavitavad sind kui see nõue on täidetud ning lisaks mõned nendest liigutavad sinu boonus raha sinu vaba raha kontole.

Kuidas spinne maksimaalselt ära kasutada

Esiteks, me soovitame alati boonus spinnid ära kasutada sest see on võimalus võita tasuta raha ning see meeldib meile kõigile. Kindlasti loe eelnevalt kõik tingimused läbi, et olla kindel, millised mänge saab mängida tasuta spinnidega ning millised on panustamise nõuded. Kui sinu võidud ei ole eriti suured ning sa tead, et sa jääd panustamise peale kinni lihtsalt selle tõttu, et oma väikesed võidud välja võtta siis pole asjal mõtet ning peaksid boonuse tühistama. Uuri välja, mis on tasuta spinnide kasutamisel väljastatav maksimaalne võit ning kui sa selle piiri ületad, lõpeta mängimine. Kasuta oma võite teistes mängudes panustamiseks. Lõppkokkuvõttes on tegemist tasuta rahaga.

Miks on tasuta spinnid üldse olemas?

Nende jaoks, kes mängivad tavalistel, maapealsetes kasiinodes, on see kindlasti uudis. Kujutad sa ette, et kõnnid kasiinosse sisse ning sulle antakse saabumisel €10 sularaha? Seda ju ei juhtuks. See võib sulle esialgu tunduda pisut segadusse ajavana, aga online kasiinode lähenemine tasuta spinnide tavapäraseks tegemisel on küllaltki erinev. Internetis on kasiinod vahel konkurent nii suur, kuna nad kõik võitlevad ühtede ja samade mängurite pärast, et taolise tasuta spinnide boonused on nende jaoks hädavajalikud. Vastasel juhul nad lihtsalt jäävad maha.

Online Kasiinod kasutavad tasuta boonuseid justkui testimiseks, et kasutajad saaksid proovida enne kui ostavad. Nad on enesekindlad, et kui sa lõpuks sees oled siis sa armud nende mängudesse ära ning jääd veel nende teenuseid tarbima.

Kas ma saan kasutada tasuta spinne oma telefonis?

Kui oled mobiiltelefoniga mängija siis kõik mis sul vaja läheb on interneti ühendus ning ka sina saad ära kasutada tasuta spinne. Enamus kasiinod tänapäeval on ülimalt mobiilisõbralikud ning paljudel on olemas oma enda rakendused. Kasuta mõnda linki meie veebilehel, mis viib sind kasiinoni, registreeri konto ja kasuta ära häid võimalusi.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me