Kuidas mängida mänguautomaatidega Eesti kasiinodes?


Tere tulemast meie online mänguautomaatide juhendisse. Meie eesmärk on sinuga jagada kogu infot ja ressursse mis meil on, et sinu online mänguautomaatide kogemus oleks parim.

Kõigepealt vaatame läbi põhilised punktid mis puudutavad kõiki online mänguautomaate, et hasartmängur sinus saaks kiirelt peale hakata! Samuti leiad artiklist ka linke, mis viivad sind täiendava informatsioonini.

Nagu alati siis meil ei ole võimalik teha sinust võitjat, aga me võime sind harida matemaatika ja algoritmide asjus, mis mänguautomaatides on kasutusel, et sa oleksid võimalikult tark mängur. Siis muutuvad mängud lõbusamaks ja loodetavasti on võimalus ka rohkem tulu teenida kui muidu.

Mis asjad on mänguautomaadid?

Esimene küsimus sinu peas on kindlasti, et mis asjad need mänguautomaadid üldse on? Need on mängud, kus masinas olevad rullid pöörlevad ja rullide peal on erinevad sümbolid. Hasartmängu element antud juhul seisneb selles, et teatud sümbolid rullis peavad kokku langema. Võidud makstakse välja vastavalt sellele, millised paarid kattuvad. Kasiino boonused võivad olla väga mitmat tüüpi, olenevalt teenuspakkujast.

Seda tüüpi mänguautomaadid töötavad arvutiprogrammi abil, mis genereerib suvalisi numbreid. See on seda tüüpi programm, mis töötleb tuhandeid numbreid sekundis. Kui sa vajutad spin nupule jääb programm seisma kus iganes numbri tsükkel parajasti on.

Mängi Online Mänguautomaatidega

Online mänguautomaadid on olnud online kasiinode üks põhilisi atraktsioone juba väga kaua aega. Ka Eesti online kasiinod ei ole siin erand. Kasutades virtuaalsete numbrite generaatorit mängib mäng ennast sinu eest ise virtuaalselt. Tarkvaraarendajad töötavad need programmid välja, et ka lisaks pakkuda ägedat graafikat, heliefekte ja erinevaid mängutüüpe. Meil on ka olemas artikkel erinevate online kasiino mängude kohta. Sa imestad, kui palju neid tegelikult kokku on.

Online mänguautomaadid on populaarsed sest need on kergesti kättesaadavad ükskõik kus sa oled, mängida saab tasuta ning see tähendab, et mängurid saavad enne tunnetuse kätte, kui päris raha sisse panevad. Lisaks pakuvad sellised mängud ka muid tasuta võimalusi, mis on väga kasulikud ja paljude mängurite jaoks oluline müügipunkt.

Tasuta Võimalused Mänguautomaatides

Netis resideeruvate kasiinod suur ellis on, otseloomulikult, et nad on online ja ei ole kindlas geograafilises asukohas. See tähendab, et online kasiino saab lasta mänguritel proovida erinevaid mänge tasuta. Seda ei saa nii-öelda maapealsed kasiinod endale lubada, sest nad peavad muretsema asukoha ruutmeetri üüri pärast ning selle pärast, kui palju aega iga hasartmängur kasiinos veedab.
Eesti online kasiinod annavad sulle võimaluse mängiga automaatidel tasuta ja kasutades demo raha. See tähendab, et saad oma lemmik mänge mängida ilma oma reaalse raha pärast muretsemata.

Soovitame alati, et alguses mängi mänge tasuta, kui see on võimalik! Aga ära liiga palju nendesse kiindu, sest tulu saamise mõttes on need mängud mõttetud ning neid peakski kasutama ainult mängude õppimiseks.

 Mõttetud on nad just selle tõttu, et kogu kasiino mängude point ongi panna raha mängu, et raha juurde võita. Kui tasuta mängid siis see võimalus kaob. Kohati on nii, et mänguritel tekib pisut põhjendamatu enesekindluse tunne, kui nad näevad tasuta versioonis suure võite, aga siis lähevad mängima reaalse rahaga.

Samas kui sul on ikkagi lõbus siis võid meie nõuannet ignoreerida. Mis puudutab hasartmänge siis sa peaks alati tegema seda, mis on kõige meeltlahutavam sinu jaoks ning kõikide inimeste eelistused ei saagi kattuda. Saame aru, t mängurid vajavad natuke aega, et uute mängude tuttavaks saada ning et neil tekiks hea arusaam.

Tasuta Spinnid Eesti Online Kasiinodes

Sedasorti pakkumised on midagi, mida isegi kogenud ja pikaajalised mängurid tihti otsivad. Tasuta spinne pakuvad enamus online kasiinod ja kuigi neil kõigil on oma konkreetsed tingimused siis nad on ikkagi atraktiivsed boonused uutele mänguritele.

Tasuta spinnid on täpselt nii nagu see kõlab: teatud mänguautomaatides saab neid ära kasutada mängides läbi online kasiino veebilehe või rakenduse. Sedaviisi on sul võimalik ilma isikliku raha kasutamata mängust osa võtta ja võita reaalselt raha.

Nagu mainisime siis selliste boonuste rakendamiseks on alati omad tingimused. Üldiselt tuleb ületada mingi teatud lävend enne kui oma võidud välja saad võtta. Kuigi see on pisut tüütu tagab see ikkagi hea võimaluse uute mängude proovimiseks.

Miks inimesed mänguautomaatidega mängivad?

Eesti online kasiinod on viimaste aastate jooksul saanud üha populaarsemaks sest nad pakuvad mängijatele üha rohkem lootust. Neil on võimalus võita sadu tuhandeid ja miljoneid eurosid, pannes alguses sisse väga väikseid panuseid. Sellest tulenevalt mängivad paljud inimesed kasiinodes iga kuu, et näha, kas nad saavad oma sissetulekut suurendada.

Kas on olemas strateegia?

Siinkohal anname sulle brutaalselt ausa vastuse – absoluutselt mitte! Ükskõik mida sa online mängudes teed sa ei saa oma võiduvõimalusi suurendada. Ära usu seda, mida netis kirjutatakse: ainuke otsus, mida sa reaalselt teha saad on see, et mis tüüpi mängu sa mängid ja mis suuruses panuse teed.

Hasartmängu Tarkvara Pakkujad

Nagu enne mainitud siis online mänguautomaate toodavad mitmed tarkvara arendajad ning paljud mängurid teevad just mängude tootja põhjal oma valikud. Alt leiad nimekirja kõige populaarsematest online kasiino mängu tootjatest.

Betsoft – 3D mängud on nende eriala ning samuti eristab neid see, et nende mängudel on tihti olemas ka mingisugune lugu

Microgaming – Tegemist on OG mängude tootjaga, kes lõid ühed esimesed online kasiinod ning nende mängude valik on tohutult suur

Playtech – Tegemist on Eesti enda ettevõttega, kes on antud turul olnud aktiivne juba väga pikka aega. Lisaks online mänguautomaatidele teevad nad ka pokkerit, spordi kihlvedusid ja paljud muud.

Realtime Gaming – Veel üks tööstuse vana gigant. Pakuvad lihtsamaid mänge

Bally Technologies – Väga suur ettevõte, kellel on lai valik mänge, mis on väga omapärased stiiliga

Mida tähendab mänguautomaadi RTP?

RTP tähendab inglise keeles return to player. See on näitaja mänguautomaadis, mis määrab kui tihti ja kui suured on võidud. RTP viitab otseselt sellele, kui suurt tulu võib hasartmängur oodata ning see on tihti väga oluline faktor online kasiino mängu valimisel.

Et lihtsalt seletada mis on RTP tegime sellise näite. Kasutame 100 eurost panust. RTP on mänguautomaadil kirjas protsendina ning see on üldiselt vahemikus 90-96% olenevalt mängust endast ja online kasiinost, kus parajasti mängid. Kui mäng mille valisid näitab RTP-d suurusega 96% siis see tähendab, et keskmiselt maksab see masin välja €95 iga €100 panuse kohta.

See ülemine näide võib kohati olla pisut eksitav sest RTP indikaator kalkuleeritakse üldiselt peale tuhandeid spinne ja mitte sinu esimese €100 EUR panuse alusel. Soovitame mitte mängima hakata ja oodata 96% tõenäosusega panuse tagasi tulekut iga kord.

Käesolevas artiklis proovisime anda ülevaate online mänguautomaatidest, et saaksid tunnetuse kätte ja saaksid kohe peale hakata. Vaata ka meie teisi postitusi kui soovid saada rohkem infot.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me