Progressiivsed Mänguautomaadid – Mis Need On ja Kuidas Need Töötavad?

Tüüpilisel kasiino mängumasinal on fikseeritud jackpot, aga progressiivse mängu puhul suureneb jackpot mida rohkem mängureid raha masinasse panevad. Mõtle sellest justkui nii, et iga mängija söödab jackpoti ja teeb seda üha paksemaks ja paksemaks ja seda nii kaua kuni lõpuks lendab jackpot õhku ja autasustab ühte õnneliku mängurit suure auhinnaga. Kasiino boonused on tänu tehnoloogiale palju arenenud, progressiivsed mänguautomaadid on aastate jooksul jõudnud internetimaailma ning on nüüd saadaval enamus online kasiinodes ning on saadaval paynplay formaadis.

Iseseisev Progressiivne Mänguautomaat

Iseseisev progressiivne mängumasin on selline, kus jackpot kasvab ainult spetsiifilise mängumasina sees. Sellised olid ka originaalsed progressiivsed mängumasinad. Kusjuures neid masinaid toodeti välja nii palju, et ka tänapäevani on neid näha paljudes kasiinodes. Jackpot on taoliste masinate puhul üldiselt limiteeritud kuni €10,000.

Lokaalsed Progressiivsed Mänguautomaadid

Lokaalsed masinad olid järgmine samm progressiivsete mängumasinate arengus. Need masinad on seotud mingite kindlate kasiinodega, aga kõik masinad on siiski ühes asukohas. Sellisel juhul või masinate gruppi kuuluda 12 masinat või isegi 100 masinat, olenevalt kasiinost. Selliste mängude tavalised jackpotid on €1,000,000 ringis ning kohati isegi alla €100,000.

Piirkonna Progressiivsed Mänguautomaadid

Seda tüüpi masinad on ühed kõige populaarsemad, mida tänapäeval leida on võimalik. Sellised masinad ühendavad erinevaid mänguautomaate, mis asuvad geograafiliselt laialdasel alal ning asuvad mitmes kasiinos. Selles tulenevalt võib jackpot kasvada tohutuks ning elu muutvaks summaks. Tihti on jackpoti suurus üle ühe miljoni euro või kohati isegi €10 miljonit. Sellist formaati võimaldav kasiino on alati online kasiino.

Kuidas Võita Progressiivsel Mängumasinal?

Kahjuks ei olemas mingit kindlat tehnikat või spetsiifilist meetodit enda võiduvõimaluste suurendamiseks mänguautomaatides. Online kasiinod on sinust üldiselt sammu võrra ees. Sinu võimalus on väga kavalalt välja kalkuleeritud ning võiduvõimalused on põhimõtteliselt sama head nagu loteriis. Küll aga on sul iga tunni aja sees palju rohkem võimalusi võitmiseks seda tüüpi mängu mängides ning online kasiinos mängimine on ikkagi palju lõbusam, kui loteriipileti ostmine.

Tuleb meeles pidada, et lihtsalt selle pärast, et sa oled kauem mänginud ning jackpot on kasvamas üha suuremaks, ei ole garanteeritud, et online kasiino sulle võidu üks hetk välja maksab. Võiduvõimalused ei suurene mida rohkem sa mängid, ainult jackpot on see, mis kindlasti kasvab. Muutused võiduvõimaluses on üliväikesed ning jäävad väikesteks ükskõik kui palju sa mängid.

On olemas teooria, mille kohaselt siis, kui jackpot muutub ülisuureks muutub mäng positiivse ootusega mänguks, ehk siis justkui võit oleks soolas. Aga see ei ole siiski kuigi praktiline viis asjast mõelda. Üks võimalus miljonist on ikkagi üks võimalus miljonist ning võitmise garantii puudub.

Online Progressiivsed Jackpotid

Tänapäeval on kasiinod kolinud interneti, mis tähendab, et progressiivseid jackpote on võimalik ära kasutada ilma oma mugavast kodust lahkumata. Microgaming on üks kõige suuremaid online progressiivsete mänguautomaatide pakkuja ning neil on väga tugev maine. Nende valikus on mitmeid väga populaarseid ja erinevaid mänguautomaate.
Online maailmas töötavad progressiivsed võidupajad täpselt nii nagu nende päris maailma paarilised. Ehk siis võidusumma pannakse kokku kollektiivselt iga mänguri pisikesest panusest. Kuna online kasiinodes on tohutult palju mängureid tähendab see seda, et ka ülisuured jackpot võidud on nüüd võimalikud ilma kodust lahkumata.

Kas Ma Saan Mängida Progressiivsetel Mänguautomaatidel Internetis?

Kui sa soovid mängida mänge, mille jackpotil on potentsiaali sinu elu muuta siis kahtlemata leiad oma parima võimaluse just progressiivsetest mängudest. Tõsi on, et blackjacki või ruletti mängides ei võida sa mitte kunagi summasid, mis sinu elu kuidagi põhjapanevalt mõjutaks. Jackpotid lihtsalt ei ole piisavalt suured. Ning sa peaksid panustama väga palju oma isikliku raha.
Eesti online kasiinod on kiirelt üle läinud progressiivsete mänguautomaatide mudeli peale ning selles formaadis mängude mängimine pole kunagi olnud lihtsam. Paynplay mänge on väga suur valik ning Eesti turul ei ole tõepoolest raske leida endale sobiv mäng mõne minutiga.

Share

  • Add this entry to Hatena Bookmark

Follow Me